30-611 Kraków, ul. Malwowa 10a

Terapie biorezonansowe

CZY LUBISZ TRACIĆ SWÓJ CENNY CZAS BEZPRODUKTYWNIE ?

Dla wygody i komfortu naszych pacjentów nie przeprowadzamy zabiegów biorezonansowych w naszym gabinecie.
Większość zabiegów biorezonansowych wymaga wielokrotnych powtórzeń.
Aby ich skuteczność była wysoka zalecane jest wykonywanie ich systematycznie codziennie czasem również przez kilka tygodni.
Stwarza to bardzo niekomfortową sytuację dla pacjenta , który musi pojawiać się codziennie w gabinecie celem wykonania zabiegu.
Generuje to dodatkowe , nierzadko bardzo wysokie koszty oraz wymaga poświęcenia czasu na dojazdy i wykonywanie zabiegów w gabinecie.

Z myślą o komforcie naszych pacjentów wprowadziliśmy możliwość zakupu lub wypożyczenia urządzenia do zabiegów biorezonansowych.
Oferowane przez nas urządzenia są urządzeniami mobilnymi co oznacza , że w trakcie wykonywania zabiegów urządzenie należy mieć tylko przy sobie. Możemy w trakcie wykonywania zabiegów pracować , jechać samochodem , jeść , spacerować itd. Nie poświęcamy dodatkowego czasu na długie siedzenie  z elektrodami w rękach i często również z nogami na elektrodach.
Skuteczność terapeutyczną naszych urządzeń potwierdziliśmy badaniami przeprowadzonymi  w naszym gabinecie.

Oszczędzasz dużo czasu i pieniędzy kupując lub wypożyczając urządzenie SMART. Będzie przydatne dla Ciebie i Twojej rodziny , znajomych przez wiele , wiele lat.
Policz ile kosztowałoby przeprowadzenie wszystkich potrzebnych zabiegów stacjonarnie w gabinecie , ile dodatkowo potrzebujesz poświęcić czasu na zabiegi i dojazdy.

KUP LUB WYPOŻYCZ NASZE URZĄDZENIE SMART DO ZABIEGÓW BIOREZONANSOWYCH JUŻ TERAZ - TO INWESTYCJA W TWOJE ZDROWIE

2017-09-11

Umów się na wizytę

Wypełnij formularz lub zadzwoń. Rejestracja: 731 740 520,
tel. komórkowy: . Przesłany formularz stanowi podstawę do kontaktu z Państwem w celu potwierdzenia wizyty.

!