Vegatest dr Schimella

Zapytaj o rabat rodzinny dla rodziny 2 + 2 na diagnostykę wykonywaną w naszym gabinecie w jedną lub dwie niedziele w miesiącu

VEGATEST nazywany też testem reakcji Schimmela (od ang. vegetative reflex test) to jedna z najnowszych odmian diagnostyki elektronicznej. VEGATEST określa poziomy energetyczne poszczególnych układów i organów człowieka, wykrywa infekcje, stany zapalne, pasożyty, grzyby, bakterie, wirusy, związki chemiczne, metale i inne substancje mające wpływ na stan zdrowia.

Za pomocą VEGATEST diagnozujemy konkretny stan chorobowy na poziomie komórkowym w momencie powstania kiedy nie występują jeszcze konkretne objawy chorobowe.

VEGATEST polega na stymulowaniu za pomocą aparatu diagnostycznego punktów akupunkturowych zarówno tych wykorzystywanych w medycynie chińskiej jak i odkrytych przez dr Volla. Istotą metody jest badanie reakcji organizmu na zadane impulsy elektromagnetyczne (zasada biorezonansu).
Przy badaniu tą metodą zwaną również WRT (wegetatywny test rezonansowy) wykorzystuje się jeden lub maksymalnie kilka wybranych przez badającego punktów akupunkturowych. Dzięki specjalistycznemu oprogramowaniu doskonale wyszkolony diagnosta jest w stanie ocenić stan psychofizyczny całego organizmu oraz jego poszczególne narządy. Choroba rzadko rozpoczyna się nagle , najczęściej zachorowanie następuje długo przed pojawieniem się pierwszych objawów. VEGATEST dr Schimmela daje możliwość wcześniejszego wykrycia choroby i określenia jej przyczyn. Jest to niezwykle istotne ze względu na możliwość podjęcia natychmiastowego leczenia.

VEGATEST jest wykorzystywany również przy doborze preparatów homeopatycznych , alopatycznych , ziołowych i przebadaniu ich pod kątem wpływu na organizm. Kolejną zaletą jest możliwość doboru kosmetyków , produktów spożywczych , suplementów diety dla danej osoby. Powyższe badania substancji przeprowadzane są na podstawie drgań charakterystycznych dla każdej substancji badanej bez konieczności wprowadzania ich do organizmu. Bezsporną zaletą jest badanie na stwierdzenie obecności narkotyków oraz środków halucynogennych u badanej osoby.

VEGATEST jest uznawany przez wielu za najdoskonalszą metodę diagnozowania. Wywodzi się on z metody dr Volla lecz nie jest dla niej konkurencją. Obie metody doskonale się uzupełniają , jedna nie wyklucza drugiej i bezprzedmiotowe jest postawienie pytania , która z nich jest lepsza. Jest to badanie bezinwazyjne , bezbolesne i całkowicie bezpieczne dla pacjenta.

2017-10-12