30-611 Kraków, ul. Malwowa 10a

Specjaliści

Zdiagnozuj się u nas przy pomocy najwyższej klasy specjalistów z 25-cio letnim doświadczeniem potwierdzonym zdobytymi certyfikatami w dziedzinach medycyny naturalnej oraz bioterapii

Dmytro Sydorchuk

Dmytro Sydorchuk od ponad 30 lat zajmuje się naturalnymi metodami terapii i diagnozowania organizmu człowieka. Jest najwyższej klasy specjalistą w stosowaniu homeopatii oraz informoterapii, a do diagnozowania posługuje się metodą Volla. Jego nieprzeciętne umiejętności i wiedzę potwierdzają certyfikaty , które zdobył na Uniwersytecie Medycznym w Kijowie  oraz praca , w trakcie której pomógł ogromnej  ludzi cierpiących z powodu różnych chorób.

Każdego pacjenta traktuje holistycznie i do każdego podchodzi indywidualnie z charakterystycznym dla siebie ciepłem i serdecznością. Zawsze służy pacjentom pomocą , nie tylko w trakcie terapii ale również po jej zakończeniu jest gotów udzielić porady i odpowiedzieć na nurtujące pytania.

Iwona Matejko-Sułowska

Największą siłą ,która kieruje mną w życiu, jest miłość. To właśnie miłość pozwala mi żyć, tworzyć, cieszyć się i pomagać innym.
Z wielka pasją zgłębiałam tematykę energii, naturoterapii oraz innych metod niekonwencjonalnego leczenia. Byłam pierwszym swoim pacjentem.

Pomyślałam, że skoro potrafiłam uleczyć siebie, będę też w stanie pomóc innym i tak też się stało. Już 25 lat pomagam przywrócić zdrowie swoim pacjentom. 

Jestem certyfikowaną terapeutką w dziedzinach

  • Bioenergoterapii
  • reconnetive healing

Trudno jest mi oddać jak wielką radość sprawia mi moja praca. Pomoc osobie cierpiącej, możliwość przywrócenia jej uśmiechu na twarzy, uśmierzenie bólu, jest w tym co robię najpiękniejsze.

Jeśli jesteś chory i potrzebujesz pomocy, z całego serca zapraszam Cię na terapie.

2019-04-07

Umów się na wizytę

Wypełnij formularz lub zadzwoń. Rejestracja: 731 740 520,
tel. komórkowy: . Przesłany formularz stanowi podstawę do kontaktu z Państwem w celu potwierdzenia wizyty.

!
Wyrażam zgodę na umieszczenie i przetwarzanie moich danych osobowych w bazie danych firmy Vitanea-Centrum Biorezonansu sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie , ul. św. Filipa 23/4 , na podstawie przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Pełna infomracja na stronie Polityka prywatności