Uzdrawianie rekonektywne

Poznaj unikalną metodę uzdrawiania rekonektywnego na miarę XXI wieku wg Erica Pearla
Uzdrawianie rekonektywne zostało odkryte i jest powszechnie stosowane w USA

Historia dr Erica Pearl'a

Dr Eric Pearl pracował jako uzdrowiciel przez 12 lat. Jego pacjenci zaczęli mu opowiadać o fenomenalnych odczuciach cielesnych doznawanych podczas wykonywanych przez niego zabiegów. Dostrzegali obecność osób trzecich w pokoju, widzieli świetliste istoty, doświadczali błogostanu i wszechogarniającej radości. Następowały też natychmiastowe uzdrowienia, znaczna poprawa w ciężkich przypadkach i długotrwałych schorzeniach. Występowało uzdrowienie z raka, chorób związanych z AIDS, artrozy, chronicznego zmęczenia i wielu innych. Od 7 lat dr Eric Pearl kształci osobiście w różnych krajach świata tych, którzy chcą nieść te wibracje i rozprzestrzeniać je dla dobra wszystkich istot i Matki Ziemi. Dr Eric Pearl kształcąc wszystkich osobiście jest pewny, że energia RECONNECTION pozostaje wolna od zanieczyszczeń, a ci, którzy stają się jej przekazicielami uzyskali dokładnie te same informacje związane ze sposobem przekazu. Dr Eric Pearl wykształcił już 40 tys. uzdrowicieli rekonektywnych w 40 krajach świata. RECONNECTIVE HEALING jest nową techniką przekazywania energii, która poprzez światło i przekaz informacji pozwala na odczuwanie częstotliwości energii, która została nazwana THE RECONNECTIVE a naukowcy twierdzą, że ten typ częstotliwości pojawił się na ziemi i jest dostępny dla ludzi po raz pierwszy. Uważa się, że ludzie stali się gotowi na przyjęcie tej wysokiej częstotliwości właśnie teraz. Dzięki tej częstotliwości często zdarza się, że wszystko co stoi na drodze rozwoju człowieka, przeszkody z kategorii emocjonalnych, fizycznych, mentalnych czy duchowych zostaje usunięte przynosząc uczucie równowagi, wzrostu i harmonii.

Jak mówi Eric Pearl - "Uzdrawianie jest swego rodzaju podróżą, a nie, punktem docelowym. Proces nie przestaje działać, ponieważ NIGDY SIĘ NIE KOŃCZY.

Sesje często trwają nadal wykraczając poza czas spędzony przez klienta w gabinecie.

Jak wiele potrzeba uzdrawiających sesji ?

Tyle by osoba mogła zaakceptować fakt uzdrowienia. Nie dwóch jednakowych płatków śniegu, nie ma też dwóch identycznych uzdrawiających sesji.

Nie ma też gwarancji, RECONNECTIVE HEALING da dokładnie taki rezultat, jakiego pacjent oczekuje.

To wyższa inteligencja kieruje rezultatem i wprowadzeniem wibracji do ciała pacjenta.

Ta metoda różni się od bioenergoterapii. Nie przykłada się rąk, a mimo to odczucie wibracji pojawia się u każdego nawet najbardziej niedowierzającego i krytycznie nastawionego człowieka. Mało tego - odczucia wzrastają wraz z odległością, co zaprzecza prawom fizyki związanymi z energią. Tak więc RECONNECTIVE HEALING daje doskonałe rezultaty na odległość.

Rezultaty działania tych wibracji pozostają widoczne od 15 lat. Dr Eric Pearl demonstruje działanie tych nowych częstotliwości w wielu szpitalach w Stanach Zjednoczonych. Zjawisko to jest badane i obserwowane przez naukowców i lekarzy na całym świecie.

Proces uzdrawiania rozpoczyna się od momentu podjęcia przez pacjenta decyzji, poprzez czas trwania sesji oraz również po jej zakończeniu.

Dr Eric Pearl, poprzez którego te wibracje po raz pierwszy dotarły na ziemię, mówi:

Jeśli masz szczęście, to uzdrowienie nastąpi zgodnie z Twoimi oczekiwaniami, ale jeśli rzeczywiście jesteś szczęściarzem to Twoje uleczenie objawi się w formie, o której Ci się nawet nie śniło, w formie, którą Uniwersum wymyśliło dla Ciebie.

Bądź więc pełen(a) otwartości i przystąp do sesji bez oczekiwań.

Zwracaj tylko uwagę na to co dzieje się w Twoim ciele.

Podczas zabiegu leżysz na plecach z zamkniętymi oczami. Healer Ciebie nie dotyka, a jego ręce pozostają w pewnej odległości od Twojego ciała.

Odczucia podczas sesji uzdrawiania rekonektywnego mogą być zbliżone do odczuć przy innych formach przekazywania energii - jednak NIE JEST to przekazywanie energii. Jest to pomoc w dopasowaniu i synchronizacji poziomu wibracji ciała klienta z wibracją energii, światła i informacji Uniwersum. Ta synchronizacja powoduje, że możliwe staje się dokonanie transformacji, stworzenie balansu i równowagi w każdej komórce ciała, a co za tym idzie, ich uzdrowienie i integracja.

Odczucia w trakcie sesji uzdrawiania są bardzo indywidualne - może to być uczucie radości, lekkości, szczęśliwości, pewnego spokoju i dobrego nastawienia, może to być mrowienie, gorąco zimno, ale także intensywne widzenie kolorów, odczuwanie dotyku (mimo, że healer nie dotyka pacjenta), czucie zapachów, słyszenie dźwięków, uczucie ciężkości, wznoszenia się i inne.

 

2017-06-14