30-611 Kraków, ul. Malwowa 10a

Homeopatia

Homeopatia to całkowicie naturalny sposób leczenia bardzo wielu chorób i dolegliwości nie powodujący skutków ujemnych dla organizmu bez wiekowych i innych ograniczeń stosowania

Przykładamy szczególną wagę i dokładność w doborze preparatów homeopatycznych (informoterapeutycznych). Zajmuje się tym w naszym gabinecie pan Dmytro Sydorchuk , który posiada wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie.

Pomogliśmy niezliczonej ilości osób w pozbyciu się dolegliwości , z którymi borykali się całymi latami.

Jesteśmy najlepsi w bezbłędnym doborze preparatów homeopatycznych (informoterapeutycznych) , ich rozcieńczeń i sposobu ich zażywania.

Prawidłowy dobór preparatu homeopatycznego jest gwarancją skutecznej terapii. Homeopatia Kraków

Za pomocą homeopatii można leczyć prawie wszystkie schorzenia , ponieważ homeopatia działa na zasadzie zmobilizowania organizmu , pobudzenia jego układu odpornościowego (wewnętrznego lekarza) do podjęcia walki z przyczynami choroby.

Terapię homeopatyczną można podjąć w każdym wieku , zarówno dla dzieci jak i dla osób w podeszłym wieku.

Za sporządzenie preparatu homeopatycznego (informoterapeutycznego) płaci się w naszym gabinecie tylko raz. Jeżeli w trakcie terapii zachodzi potrzeba zmiany preparatu na inny sporządzamy go bezpłatnie.

Homeopatia Kraków

2017-06-14

Umów się na wizytę

Wypełnij formularz lub zadzwoń. Rejestracja: 731 740 520,
tel. komórkowy: . Przesłany formularz stanowi podstawę do kontaktu z Państwem w celu potwierdzenia wizyty.

!
Wyrażam zgodę na umieszczenie i przetwarzanie moich danych osobowych w bazie danych firmy Vitanea-Centrum Biorezonansu sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie , ul. św. Filipa 23/4 , na podstawie przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Pełna infomracja na stronie Polityka prywatności