Opinie

SMART-to niewielkie urządzenie do domowego biorezonansu, które przywraca zdrowie usuwa pasożyty, grzyby wirusy, bakterie lecz sprawdza się świetnie w kosmetyce. Sama jestem na to dowodem.
Specjaliści najlepsi w Krakowie moi ulubieni: Bóle głowy, bóle kości, bóle kręgosłupa, bóle menstruacyjne, duszności, infekcja zatok, trądzik uporczywy, uregulowane ciśnienie krwi, tarczyca już prawie w normie. Pasożyty, bakterie, grzyby, wirusy usunięte.
Kupiłam urządzenie Spark z 4 aby nieco schudnąć. Wykonałam 6 zabiegów codziennie przez 6 dni. Zabiegi przerwałam, choć powinno być ich 7 -10, gdyż nie chciałam brać urządzenia za granicę.
Witam. Mam na imię Iza i do gabinety Vitanea - trafiłam, bowiem tradycyjne formy leczenia nie przyniosły skutków.
Witam! W czerwcu zgłosiłam się do gabinetu Vitanea celu zbadania mojego organizmu przez dr Mikołaja Jakimca.
Zabieg z użyciem kamertonów był dla mnie bardzo przyjemny. W jego trakcie odczuwałam delikatne wibracje rozchodzące się po ciele, które przynosiły rozluźnienie i spokój. W niektórych częściach ciała czułam wyraźne ciepło, pojawiło się nawet uczucie ciężkości w prawej nodze.
Chciałam się podzielić moimi odczuciami odnośnie zastosowanej formy pomocy, która dotyczyła bardzo silnego bólu całej szyi, nieruchomość szyi (postrzał). Obawiałam się, że nic mi nie pomoże gdyż poprzednio jak miałam taki postrzał to żadne tabletki przeciwbólowe, przeciwzapalne nie przyniosły najmniejszej ulgi a tutaj terapia kamertonami o której nie słyszałam miała coś zmienić.
Pierwszy raz spotkałem się z terapią za pomocą dźwięku. Do tej pory korzystałem doraźnie w chwilach bólu bądź jakiś większych problemów zdrowotnych z zabiegów energetycznych u Pani Iwony Matejko-Sułowskiej z których byłem zawsze bardzo zadowolony, gdyż efekty działania energii były zaraz widoczne.
W czerwcu 2013 zarejestrowałam się na wizytę w medycynie naturalnej Vitanea. Zrobiono mi test obciążeń – vegatest. Trwało to około godzinę a wyniki były natychmiast po zakończeniu badania. Zdecydowałam się poddać się takiemu badaniu ponieważ w ciągu ostatniego roku znacznie pogorszył się mój stan zdrowia a badania i wizyty u lekarzy nie dały żadnej odpowiedzi co mi dolega, co jest przyczyną moich problemów.
2024-03-15