Test Obciążeń Organizmu Kraków

Test Obciążeń Organizmu, inaczej elektroakupunktura metodą doktora Volla (EAV) to skuteczna metoda diagnostyczna opracowana przez doktora Reinholda Volla. Dzięki niej można łatwo ocenić stan zdrowia całego organizmu człowieka – bezinwazyjnie, precyzyjnie i zaledwie w ciągu 1 godziny. Z tego względu Test Obciążeń Organizmu jest stosowany w całej Europie przez ponad 30 tysięcy specjalistów. Można korzystać z niego także w naszym gabinecie medycyny naturalnej Vitanea w Krakowie.

Test Obciążeń jest jedynym testem diagnostycznym, który w pełni i kompleksowo wykrywa i rozpoznaje różnego rodzaju obciążenia organizmu – to właśnie one są przyczyną powstawania chorób. Dokładne określenie obciążeń, a następnie ich usunięcie przez właściwie dobraną terapię pozwala na zlikwidowanie chorób i powrót do zdrowia.

Na czym polega Test Obciążeń Organizmu?

Badanie jest przeprowadzane na punktach akupunkturowych dłoni i stóp – są to Biologicznie Aktywne Punkty, w których elektryczny opór skóry jest niższy, co pozwala na uzyskanie precyzyjniejszych odczytów. W trakcie badania na ekranie komputera specjalista porównuje częstotliwościowe modele zdrowych narządów z wartościami zaobserwowanymi u pacjenta i na tej podstawie określa wyniki.

Test Obciążeń Organizmu jest badaniem nieinwazyjnym i nie stanowi obciążenia dla organizmu. Jest on całkowicie bezpieczny, bezbolesny i nie wymaga pobierania krwi czy też innych materiałów, nie wymaga również specjalnego przygotowania. Mogą korzystać z niego osoby w każdym wieku, które chcą sprawdzić, czy są zdrowe, a także uzyskać odpowiedź, co może powodować męczące objawy.

Test Obciążeń Organizmu krok po kroku

Jako że Test Obciążeń Organizmu ma za zadanie określenie ogólnego stanu zdrowia organizmu człowieka, jest on przeprowadzany dokładnie i zajmuje około 1 godziny. W tym czasie wykonuje się badanie, a także następnie omawia się jego wyniki z pacjentem.

Test Obciążeń Organizmu składa się z III części:

  • I część – specjalista wykonuje badania i sprawdza organy i układy organizmu pacjenta
  • II część – określane są obciążenia organizmu, między innymi przez alergie pokarmowe, bakterie, pasożyty, grzyby, metale ciężkie, toksyny, także określa się niedobory, bilans energetyczny organizmu i inne parametry
  • III część – pacjent otrzymuje wyniki testu, są one omówione wraz ze specjalistą, który przygotowuje również indywidualną kurację pozwalającą na usunięcie obciążeń organizmu

Czy z badania może korzystać każdy?

Test Obciążeń Organizmu jest przeznaczony dla osób dorosłych i dla dzieci. Może być przeprowadzony u większości, z następującymi przeciwwskazaniami:

  • rozrusznik serca
  • ostre stany chorobowe układu krążenia wieńcowego i mózgowego
  • otwarte rany na dłoniach lub stopach w miejscu badania
  • przyjmowanie leków antydepresyjnych
  • ciąża

Test Obciążeń Organizmu Kraków – zapraszamy do skorzystania z usług diagnostycznych w naszym gabinecie medycyny naturalnej. Nasi doświadczeni pracownicy są całkowicie do Państwa usług – wykonamy badanie i doradzimy optymalną metodę terapeutyczną. Zapraszamy serdecznie!

2017-06-14