Blog

2023-01-02
Dlaczego warto korzystać z metod medycyny niekonwencjonalnej? Na jakie aspekty tej dziedziny trzeba uważać? Choć medycyna akademicka rozwija się w bardzo szybkim tempie i z każdym rokiem możemy obserwować ogromne postępy, które robi, nie zawsze jest wystarczająca.
2022-12-21
Medycyna naturalna w odróżnieniu od medycyny konwencjonalnej (akademickiej) zakłada przede wszystkim leczenie dolegliwości oraz schorzeń za pomocą metod pochodzenia naturalnego. Są to leki powstałe na bazie składników roślinnych, zwierzęcych oraz mineralnych, ale również leczenie dźwiękiem, zapachem, energią.
2022-04-05
Czy cierpisz z powodu boreliozy? Czy odczuwasz bóle w stawach? A do tego przyjmujesz liczne preparaty, które mają pomóc w uśnieżeniu bólu? Czujesz się bezradnie, ponieważ skutki choroby są trudne do zlikwidowania? Jednym ze sposobów na walkę z chorobą jest przeprowadzenie leczenia za pomocą bezprzewodowego urządzenia Smart (biorezonator)
2022-11-07
W ostatnim czasie do jednych z najpopularniejszych urządzeń należą Zappery. To generatory przebiegów elektrycznych, które służą do wykrywania oraz leczenia rozmaitych chorób. Do takich urządzeń należy Smart. Jak działają zappery? Podpowiadamy o tym w artykule poniżej
2022-11-07
W tym artykule przeczytasz o urządzeniu do biorezonansu, urządzenie biorezonasowe, smart ale też na temat terapia biorezonansowa
2022-05-06
Ten artykuł zawiera informacje o częstotliwości huldy clarc, częstotliwości hulda clarc, rezonator huldy clarc, rezonator hulda clarc, biorezonator huldy clarc, biorezonator hulda clarc, terapia huldy clarc, terapia hulda clarc
2019-07-30
Biała śmierć lub cichy zabójca - tak do niedawna określana była sól. Od pewnego czasu naukowcy zmieniają poglądy na jej temat. Okazuje się, że brak soli w diecie może zagrozić naszemu zdrowiu. Jaki dobroczynny wpływ ma więc ta przyprawa na nasz organizm?
2019-06-28
Oczywiście, że tak! W końcu kto nie lubi, zwłaszcza teraz pochwalić się pięknym i opalonym ciałem? :-) Dzięki naturalnym olejom roślinnym możemy nabrać pięknej opalenizny, a przy tym skutecznie ochronić się przed nebezpiecznym promieniowaniem słonecznym. Co w takim razie warto stosować?
2019-05-31
Tłuszcze, zaraz po białkach i węglowodanach, są niezbędnym składnikiem odżywczym w diecie człowieka. Odgrywają bardzo ważne funkcje w celu sprawnej pracy całego organizmu.
2019-04-30
W okresie jesienno-zimowym ryzyko przeziębień i zachorowań znacznie wzrasta. W tym czasie szczególnie warto zadbać o nasz układ odpornościowy. Jak wiadomo, apteki oferują szereg suplementów i preperatów, które w większości przypadków działają niestety tylko objawowo. W jaki sposób możemy skutecznie uchronić się przed atakującymi nas bakteriami i wirusami?
2019-03-29
Pamiętajmy, że każdy etap oczyszczania organizmu wywoła dobroczynne i odczuwalne na naszego organizmu skutki. Pozbędziemy się bólu głowy, przykrych problemów trawiennych, tj. wzdęcia brzucha, zgaga czy zaparcia.
2019-03-29
Od kilku lat zapanowała w Polsce, i nie tylko moda na "bycie fit". W mediach, internecie aż roi się od wpisów o zdrowej żywności, pojawią się coraz to nowsze diety, ćwiczenia. Czy to na pewno jest udany przepis na długie i zdrowe życie?
2017-11-06