Blog

2022-04-05
Czy cierpisz z powodu boreliozy? Czy odczuwasz bóle w stawach? A do tego przyjmujesz liczne preparaty, które mają pomóc w uśnieżeniu bólu? Czujesz się bezradnie, ponieważ skutki choroby są trudne do zlikwidowania? Jednym ze sposobów na walkę z chorobą jest przeprowadzenie leczenia za pomocą bezprzewodowego urządzenia Smart (biorezonator)
2022-05-06
W ostatnim czasie do jednych z najpopularniejszych urządzeń należą Zappery. To generatory przebiegów elektrycznych, które służą do wykrywania oraz leczenia rozmaitych chorób. Do takich urządzeń należy Smart. Jak działają zappery? Podpowiadamy o tym w artykule poniżej
2022-01-26
W tym artykule przeczytasz o urządzeniu do biorezonansu, urządzenie biorezonasowe, smart ale też na temat terapia biorezonansowa
2022-05-06
Ten artykuł zawiera informacje o częstotliwości huldy clarc, częstotliwości hulda clarc, rezonator huldy clarc, rezonator hulda clarc, biorezonator huldy clarc, biorezonator hulda clarc, terapia huldy clarc, terapia hulda clarc
2019-07-30
Biała śmierć lub cichy zabójca - tak do niedawna określana była sól. Od pewnego czasu naukowcy zmieniają poglądy na jej temat. Okazuje się, że brak soli w diecie może zagrozić naszemu zdrowiu. Jaki dobroczynny wpływ ma więc ta przyprawa na nasz organizm?
2019-06-28
Oczywiście, że tak! W końcu kto nie lubi, zwłaszcza teraz pochwalić się pięknym i opalonym ciałem? :-) Dzięki naturalnym olejom roślinnym możemy nabrać pięknej opalenizny, a przy tym skutecznie ochronić się przed nebezpiecznym promieniowaniem słonecznym. Co w takim razie warto stosować?
2019-05-31
Tłuszcze, zaraz po białkach i węglowodanach, są niezbędnym składnikiem odżywczym w diecie człowieka. Odgrywają bardzo ważne funkcje w celu sprawnej pracy całego organizmu.
2019-04-30
W okresie jesienno-zimowym ryzyko przeziębień i zachorowań znacznie wzrasta. W tym czasie szczególnie warto zadbać o nasz układ odpornościowy. Jak wiadomo, apteki oferują szereg suplementów i preperatów, które w większości przypadków działają niestety tylko objawowo. W jaki sposób możemy skutecznie uchronić się przed atakującymi nas bakteriami i wirusami?
2019-03-29
Pamiętajmy, że każdy etap oczyszczania organizmu wywoła dobroczynne i odczuwalne na naszego organizmu skutki. Pozbędziemy się bólu głowy, przykrych problemów trawiennych, tj. wzdęcia brzucha, zgaga czy zaparcia.
2019-03-29
Od kilku lat zapanowała w Polsce, i nie tylko moda na "bycie fit". W mediach, internecie aż roi się od wpisów o zdrowej żywności, pojawią się coraz to nowsze diety, ćwiczenia. Czy to na pewno jest udany przepis na długie i zdrowe życie?
2017-11-06