Choć biorezonans w Polsce jest stosunkowo nową metodą diagnostyki i terapii, wyraźnie widać wzrost zainteresowania pacjentów, a wraz z kolejnymi pozytywnymi opiniami, również ich zaufania. Urządzenie do biorezonansu pomaga w wykryciu szkodliwych czynników w organizmie człowieka, które mogą powodować szereg dolegliwości. To również narzędzie, które skutecznie pozwala usunąć patogeny i zregenerować uszkodzone komórki.

Centrum biorezonansu Vitanea - czym się zajmujemy?

W naszym gabinecie wykonujemy testy diagnostyczne i terapie metodami niekonwencjonalnymi. Korzystamy przy tym z najbardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń. Oferujemy biorezonans, homeopatię, informoterapię.

W bezinwazyjny i bezbolesny sposób diagnozujemy układ oddechowy, krwionośny, nerwowy, pokarmowy, moczowo-płciowy, immunologiczny, aprawdzamy jak funkcjonują narządy takie jak np. wątroba, prostata, trzustka, macica i wiele innych.

Wykrywamy zaburzenia metaboliczne, stany zapalne, niedoczynności, nadczynności, zmiany patologiczne, niedobory witamin, obecność pasożytów, grzybów, bakterii, wirusów i pierwotniaków, obciążenie toksynami toksynami oraz przyczyny alergii.

W ofercie Vitanea znajdziesz także sprzedaż i wypożyczanie urządzeń do diagnostyki oraz terapii biorezonansem.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ NIE ZWLEKAJ!!!

Na czym polega biorezonans metodą dr Volla?

Chcesz wykonać biorezonans? Kraków ma wiele podobnych ofert, dlaczego powinieneś skorzystać z naszej?

Przede wszystkim pracujemy zgodnie z wytycznymi metody dr Volla. Jest to rodzaj diagnostyki opierający się na bezbolesnym wykonaniu pomiarów z punktów akupunkturowych zlokalizowanych na palcach dłoni i stóp. Poszczególne kanały energetyczne reprezentują określone układy i organy w ciele człowieka.

Urządzenie diagnostyczne przesyła na komputer analizę punktów, pozwalając na sprecyzowanie źródła problemów zdrowotnych pacjenta. To niezwykle skuteczny sposób na wykrycie różnorodnych patogenów i nieprawidłowości w organizmie.

Pozwala m.in. na przeprowadzenie testów na boleriozę, alergię, a także umożliwia określenie ryzyka wystąpienia pewnych chorób, dzięki czemu pacjent ma szansę wprowadzić w życie pewną profilaktykę lub maksymalnie wcześnie rozpocząć leczenie.

Metoda dr Volla w odróżnieniu od innych daje szansę indywidualnego dobrania terapii dzięki testowi substancji. Przed rozpoczęciem leczenia można bowiem sprawdzić, jak w danym przypadku zostanie przyjęty przez organizm określony preparat.

W ten sposób testuje się zioła, suplementy diety, wodę, żywność, lekarstwa, kosmetyki, preparaty homeopatyczne, minerały oraz witaminy.

Najlepszy specjalista od biorezonansu

Dmytro Sydorchuk

W naszym centrum wszystkie diagnozy przeprowadza Dmytro Sydorchuk, pracujący w naszym gabinecie już od 13 lat, który wcześniej przez ponad 25 lat zdobywał doświadczenie na Ukrainie.

Pacjenci bardzo cenią w nim holistyczne podejście do ludzkiego organizmu.

To specjalista o niesamowitym usposobieniu, ciepły, życzliwy, który do każdego podchodzi indywidualnie. Z jego usług skorzystało już ponad 100 000 pacjentów. Ich pozytywne opinie najlepiej świadczą o jego skuteczności oraz podejściu do człowieka.

Godziny otwarcia centrum Vitanea

Jesteśmy bardzo elastyczni i możemy dostosować się do twojego grafiku.

Jeżeli codziennie w tygodniu pracujesz od rana do wieczora i trudno jest ci się wyrwać w trakcie pracy, a tym bardziej w sytuacji, gdy czeka cię kilka wizyt terapeutycznych, bez problemu ustalimy dogodny dla ciebie termin.

Mogą to być godziny wieczorne albo weekend. Przykładamy dużą wagę do tego, by ułatwiać, a nie komplikować naszym klientom życie.

Co to jest informoterapia i kiedy się ją wykorzystuje?

Informoterapia to rodzaj terapii pozbawiony skutków ubocznych, a wykazujący się przy tym bardzo wysokim wskaźnikiem skuteczności. Polega ona na leczeniu informacją energetyczną, pochodzącą z określonej substancji. Ta częstotliwość ma pobudzić organizm do uzdrawiania się.

Po tym, jak specjalista dobierze odpowiedni preparat, który ma zlikwidować wszystkie dolegliwości pacjenta, sprawdza na wybranych punktach akupunkturowych metodą dr Volla jego działanie. Potem przy pomocy specjalnego urządzenia (reprintera) uchwycona energetyka zapisywana jest na nośniku. Może nim być woda, wosk pszczeli lub cukrowe granulki.

Ile trwa informoterapia?

Zwykle jest to kilka miesięcy (2-6), co zależy indywidualnie od potrzeb i stanu oraz wieku danego pacjenta.

Urządzenia do biorezonansu

Nasz gabinet biorezonansu Kraków to nie tylko miejsce diagnostyczno-terapeutyczne, ale również takie, które udostępnia wysokiej klasy sprzęt.

Są to urządzenia, na których sami pracujemy, urządzenia do zabiegów biorezonansowych (Zapper), urządzenia do informoterapii (Reprinter) oraz urządzenia do diagnostyki EAV Diagnostic.

Oferujemy przy tym szkolenia indywidualne z zakresu diagnostyki i informoterapii.

Wypożyczanie urządzeń do biorezonansu najczęściej ma miejsce w sytuacji, gdy wymagane jest oczyszczenie organizmu z pasożytów, wirusów, pierwotniaków, grzybów i bakterii, których obecność wykazało badanie. Z uwagi na fakt, że zalecana terapia trwa ok. 5 tygodni, codzienne zabiegi możesz wykonywać sobie wówczas samodzielnie w warunkach domowych.

Urządzenia są bezprzewodowe czyli w trakcie wykonywania zabiegu trzeba je mieć tylko przy sobie (nie trzymasz w rękach elektrod). To ogromna oszczędność czasu oraz udogodnienie, szczególnie dla osób z ograniczoną mobilnością, starszych, zapracowanych, z małymi dziećmi.

Urządzenia do zabiegów biorezonansowych SMART.
W naszym centrum możesz kupić sprzęt o wysokim stopniu zaawansowania.
Urządzenia SMART służą do likwidowania patogenów, toksyn, a także regeneracji organizmu, wzmacniania jego układu immunologicznego, odbudowy narządów, odchudzania, likwidacji bóli, alergii, bezsenności oraz poprawiania zdolności widzenia. Urządzenie ma do dyspozycji ponad 4000 programów terapeutycznych, dzięki którym można trafić w sedno problemu zdrowotnego.

Urządzenia do diagnostyki EAV Diagnostic oraz Reprinter.
Chcesz nabyć reprinter do informoterapii, terapii BRT pasywnego, urządzenia diagnostyczne do użytku domowego lub na potrzeby swojego gabinetu medycyny naturalnej? Zadzwoń, napisz maila lub przyjedź osobiście, by omówić szczegóły. Chętnie podzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem, a także udostępnimy potrzebny sprzęt.

 

2024-03-15