Biorezonator rife, częstotliwości rife, terapia rife

Kiedy warto korzystać z biorezonansu Rife’a

Czy cierpisz z powodu boreliozy? Czy odczuwasz bóle w stawach? A do tego przyjmujesz liczne preparaty, które mają pomóc w uśnieżeniu bólu? Czujesz się bezradnie, ponieważ skutki choroby są trudne do zlikwidowania? Jednym ze sposobów na walkę z chorobą jest przeprowadzenie leczenia za pomocą bezprzewodowego urządzenia Smart (biorezonator).  Wykorzystuje ono częstotliwości Rife? Jakie? O tym poniżej.

Jakie częstotliwości są wykorzystywane podczas biorezonansu

Biorezonator Smart jest sterowanym generatorem sygnałów modulowanych aplitudowo. Jego częstotliwość występuje w zakresie od od 0,01 do 500000.00 Hz, czasu trwania od 1,00 do 86400,00 sekund. Podczas korzystania z urządzenia wykorzystywane są:

 1. Częstotliwości Volla, Schmidta, Morrela, które mieszczą się w zakresie od 0,1 Hz. do 100 Hz
 2. Częstotliwości Rife'a - MOR (Mortal Oscillator Rate) mieszczą się w zakresie 100 Hz do 10 kHz
 3. Częstotliwości Huldy Clarc, które mieszczą sie w zakresie się od 77 Hz do 900 kHz

Jak działa biorezonator Rife’a Smart?

Rezonator rife'a jest jedną z metod diagnostyki wykorzystywanej w medycynie alternatywnej. Wykorzystuje wibracje elektromagnetyczne. Leczenie za pomocą biorezonansu znane jest jako metoda Mora. Zgodnie z teorią Mora każdy patogen obecny w ciele żywego organizmu emituje określony zakres drgań. Do patogenów zalicza się: bakterie, wirusy, grzyby, komórki nowotworowe, pleśnie, pasożyty Biorezonans pomaga w wykryciu ich oraz usunięciu, a następnie doprowadza do ich rozpadu. Według zwolenników leczenia za pomocą  biorezonator Rife’a Smart, doskonale sprawdza się podczas wykrywania:

 • Chorób układu odpornościowego oraz immunologicznego;
 • Chorób zwyrodnieniowych;
 • W trakcie leczenia infekcji;
 • W wykrywaniu i zapobieganiu objawom alergii;
 • Stanów zapalnych;
 • Zaburzeń hormonalnych;
 • Odczuwaniu przewlekłych bólów;
 • infekcji pasożytniczych spowodowanych w szczególności przez ameby, robaki czy przywr (najczęściej znajdują się w obrębie układu pokarmowego);
 • to również skuteczna terapia uzupełniająca podczas leczenia choroby alkoholowej i uzależnieniu od nikotyny.

Jak przebiega terapia rife'a

Terapię rife'a biorezonansem przeprowadza się w pozycji siedzącej. Podczas zabiegu przez ciało przepuszczane są niewielki dawki prądu. Pacjent, na którym jest przeprowadzany zabieg trzyma niewielkie metalowe końcówki, które są podłączone do urządzenia Smart. Długość przeprowadzanego badania jest zależna od problemów zdrowotnych pacjenta.

Jakie zalety ma terapia Rife’a?

Leczenie za pomocą biorezonansu jest bezinwazyjne, a dzięki temu skuteczne i bezpieczne. Nie wywołuje skutków ubocznych. Pozwala na wyeliminowanie patogenów oraz wirusów chorobotwórczych. W trakcie stosowania z tej metody terapii nie są zalecane środki farmakologiczne. Terapia pobudza proces oczyszczania organizmu z toksycznych odpadów metabolicznych, które są wydzielane przez mikroorganizmy. Zaletą terapii Rife jest także to, że pomaga komórkom w przywróceniu ich naturalnej częstotliwości.

Biorezonator rife'a jest skutecznym urządzeniem, które pomaga w wykryciu oraz leczeniu wielu chorób.

2022-04-05