Co to jest terapia Huldy Clark?

Czy nie czujesz się najlepiej i dlatego udałeś się do lekarza? Jednak mimo zdiagnozowanych choroby oraz stosowania się do zaleceń lekarskich, leczenie nie daje żadnych efektów? A może cierpisz z powodu bólow głowy, brzucha, stawów albo prostaty? Przyczyną Twojego gorszego samopoczucia mogą być patogeny, które znajdują się w Twoim organizmie. Do leczenia wykorzystaj terapię Huldy Clark.

Czym jest terapia Huldy Clark?

Terapia Huldy Clarc opiera się na połączeniu kuracji ziołowej, która oczyszcza organizm z leczniczym działaniem prądu. Tę metodę leczenia Huldy Clark opisała w swojej książce „Kuracja życia”. Do przeprowadzania zabiegu jest wykorzystywany rezonator Huldy Clark Radiant urządzenie, które służy do przeprowadzania zabiegów biorezenansowych. Generuje sygnały modulowo amplitudowe o częstotliwościach w zakresie od 0,01 do 500000.00 Hz. Zdaniem Clark w trakcie leczenia muszą być stosowane częstotliwości zmienne. Dotyczy to organizmu ludzkiego, jak i pasożytów, które mogą w nim występować. Należą do nich: pasożytów, bakterii, wirusów, pleśni.

Jakie są najkorzystniejsze częstotliwości Huldy Clark?

Według autorki doskonały efekt daje zastosowanie częstotliwości zmiennych oraz o niskiej częstotliwości w zakresie od 20.. 40 kHz. Pod warunkiem, że przebieg wyjściowy ma kształt prostokątny i zawiera składową stałą. Częstotliwości Houldy Clark korzystnie wpływają na organizm i pomagają w wyeliminowaniu pasożytów: płazieńców, obleńców: przywr, tasiemców, glist, owsików, włosieni, rozmaitych bakterii. Autorka przygotowała tabele, w których znajduje się zestawienie częstotliwości poszczególnych pasożytów. Podkreśliła, że mogą zmieniać się wraz z upływem czasu.

Dlaczego warto zdecydować się na rezonator Huldy Clarc?

Stosowanie biorezonatora Huldy Clarc daje wiele korzyści.
Oto najważniejsze z nich:

 • To nieinwazyjna metoda leczenia, dzięki temu przeprowadzane zabiegi są bezpieczne dla zdrowia;
 • Tylko trzy zabiegi pozwalają pozbyć się niektórych: bakterii, wirusów, pasożytów. Pierwszy eliminuje obecne w organizmie, natomiast kolejne te, które powstały z zainfekowanych robaków;
 • Zabiegi nie wymagają korzystania ze środków farmakologicznych
 • Praca z programem jest naprawdę łatwa i nie wymaga obsługi komputera;
 • Urządzenie działa za pomocą baterii oraz może być ładowane z zasilania sieciowego;
 • Pozwala na sprawdzenie wielu różnych narządów i układów organizmu;
 • Trafność diagnostyką jest bardzo wysoka i sięga nawet 98%. Wynik jest podawany na podstawie statystyk prowadzonych w Centrum Vitanea;
 • Może być wykorzystywana jako terapia uzupełniająca w leczeniu choroby alkoholowej i uzależnienia od nikotyny. Przyśpiesza usuwanie toksyn z organizmu.

Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzenia leczenia za pomocą biorezonatora Huldy Clarc?

Zabiegów za pomocą rezonatora Huldy Clark oraz częstotliwości Huldy Clark nie należy przeprowadzać, jeśli: 

 • Wszczepiony rozrusznik serca;
 • Ciąża;
 • Nowotwory.

Leczenie za pomocą biorezenatora Huldy Clark jest metodą nieinwazyjną, bezpieczną dla zdrowia. Pozwala na niszczenie pasożytów oraz bakterii, które znajdują się wewnątrz ludzkiego organizmu.

Ten artykuł zawiera informacje o częstotliwości huldy clarc, częstotliwości hulda clarc, rezonator huldy clarc, rezonator hulda clarc, biorezonator huldy clarc, biorezonator hulda clarc, terapia huldy clarc, terapia hulda clarc

Profesjonalne urządzenie do terapii Huldy Clark

Terapia Huldy Clark - URZĄDZENIE DO ZABIEGÓW BIOREZONANSOWYCH

Terapia Huldy Clark - URZĄDZENIE DO ZABIEGÓW BIOREZONANSOWYCH

Wielofunkcyjny generator SMART jest najnowocześniejszym obecnie urządzeniem służącym do zabiegów biorezonansowych, wyposażonym w ok. 500 programów terapeutycznych.

2022-05-06