30-611 Kraków, ul. Malwowa 10a

Co to jest terapia Huldy Clark?

Czy nie czujesz się najlepiej i dlatego udałeś się do lekarza? Jednak mimo zdiagnozowanych choroby oraz stosowania się do zaleceń lekarskich, leczenie nie daje żadnych efektów? A może cierpisz z powodu bólow głowy, brzucha, stawów albo prostaty? Przyczyną Twojego gorszego samopoczucia mogą być patogeny, które znajdują się w Twoim organizmie. Do leczenia wykorzystaj terapię Huldy Clark.

Czym jest terapia Huldy Clark?

Terapia Huldy Clarc opiera się na połączeniu kuracji ziołowej, która oczyszcza organizm z leczniczym działaniem prądu. Tę metodę leczenia Huldy Clark opisała w swojej książce „Kuracja życia”. Do przeprowadzania zabiegu jest wykorzystywany rezonator Huldy Clark Radiant urządzenie, które służy do przeprowadzania zabiegów biorezenansowych. Generuje sygnały modulowo amplitudowe o częstotliwościach w zakresie od 0,01 do 500000.00 Hz. Zdaniem Clark w trakcie leczenia muszą być stosowane częstotliwości zmienne. Dotyczy to organizmu ludzkiego, jak i pasożytów, które mogą w nim występować. Należą do nich: pasożytów, bakterii, wirusów, pleśni.

Jakie są najkorzystniejsze częstotliwości Huldy Clark?

Według autorki doskonały efekt daje zastosowanie częstotliwości zmiennych oraz o niskiej częstotliwości w zakresie od 20.. 40 kHz. Pod warunkiem, że przebieg wyjściowy ma kształt prostokątny i zawiera składową stałą. Częstotliwości Houldy Clark korzystnie wpływają na organizm i pomagają w wyeliminowaniu pasożytów: płazieńców, obleńców: przywr, tasiemców, glist, owsików, włosieni, rozmaitych bakterii. Autorka przygotowała tabele, w których znajduje się zestawienie częstotliwości poszczególnych pasożytów. Podkreśliła, że mogą zmieniać się wraz z upływem czasu.

Dlaczego warto zdecydować się na rezonator Huldy Clarc?

Stosowanie biorezonatora Huldy Clarc daje wiele korzyści.
Oto najważniejsze z nich:

 • To nieinwazyjna metoda leczenia, dzięki temu przeprowadzane zabiegi są bezpieczne dla zdrowia;
 • Tylko trzy zabiegi pozwalają pozbyć się niektórych: bakterii, wirusów, pasożytów. Pierwszy eliminuje obecne w organizmie, natomiast kolejne te, które powstały z zainfekowanych robaków;
 • Zabiegi nie wymagają korzystania ze środków farmakologicznych
 • Praca z programem jest naprawdę łatwa i nie wymaga obsługi komputera;
 • Urządzenie działa za pomocą baterii oraz może być ładowane z zasilania sieciowego;
 • Pozwala na sprawdzenie wielu różnych narządów i układów organizmu;
 • Trafność diagnostyką jest bardzo wysoka i sięga nawet 98%. Wynik jest podawany na podstawie statystyk prowadzonych w Centrum Vitanea;
 • Może być wykorzystywana jako terapia uzupełniająca w leczeniu choroby alkoholowej i uzależnienia od nikotyny. Przyśpiesza usuwanie toksyn z organizmu.

Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzenia leczenia za pomocą biorezonatora Huldy Clarc?

Zabiegów za pomocą rezonatora Huldy Clark oraz częstotliwości Huldy Clark nie należy przeprowadzać, jeśli: 

 • Wszczepiony rozrusznik serca;
 • Ciąża;
 • Nowotwory.

Leczenie za pomocą biorezenatora Huldy Clark jest metodą nieinwazyjną, bezpieczną dla zdrowia. Pozwala na niszczenie pasożytów oraz bakterii, które znajdują się wewnątrz ludzkiego organizmu.

2022-01-14

Umów się na wizytę

Wypełnij formularz lub zadzwoń. Rejestracja: 731 740 520,
tel. komórkowy: . Przesłany formularz stanowi podstawę do kontaktu z Państwem w celu potwierdzenia wizyty.

!
Wyrażam zgodę na umieszczenie i przetwarzanie moich danych osobowych w bazie danych firmy Vitanea-Centrum Biorezonansu sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie , ul. św. Filipa 23/4 , na podstawie przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Pełna infomracja na stronie Polityka prywatności