Smart najskuteczniejszy sprzęt do biorezonansu

Smart jest urządzeniem, które służy do przeprowadzania biorezonansu. Zawiera generator sygnałów modulowanych aplitudowo. Przeznaczony jest do modulacji o częstotliwości w zakresie od 0,01 do 500000.00 Hz, czasie trwania od 1,00 do 86400,00 sekund. Dlaczego warto zdecydować się na nie? I do czego służy? Sprawdzamy poniżej.

Smart urządzenie do biorezonansu dlaczego warto korzystać z niego?

Głównym sposobem diagnostyki w tej terapii jest mierzenie aktywności elektromoderalnej. Zgodnie z założeniami terapii, każdy organizm ma swoje specyficzne drgania. Różnią się one od wibracji, które wytwarza organizm człowieka. Dzięki wykryciu różnicy w wibracjach, można zdiagnozować najróżniejsze choroby oraz ustalić przyczynę dolegliwości. Przeprowadzenie badania pozwala na ustalenie wielu czynników:

  1. stanu zdrowia,
  2. poziomu hormonów,
  3. obecności pasożytów,
  4. alergii.

Podczas wykorzystywania do przeprowadzania zabiegów Smart jest urządzeniem, które pomaga w leczeniu uzależnienia alkoholowego. Wspomaga także podczas pozbywania się nałogu tytoniowego.

Czy badanie urządzeniem biorezonasowym ma skutki uboczne?

Terapia biorezonansem jest nieinwazyjna, dlatego nie daje skutków ubocznych. Podczas korzystania z urządzenia, pacjent siedzi i trzyma zakończenia aparatury metalowej. W tym samym czasie osoba przeprowadzająca badanie nim, zmienia natężenie fal elektromagnetycznych. Dostosowuje ich częstotliwość do organizmu. Dzięki temu może zdiagnozować rozmaite choroby. Badanie za pomocą urządzenia może trwać nawet do 2 godzin, natomiast leczenie aż do kilku miesięcy. Podczas emitowania wibracji elektromagnetycznych pacjent odczuwa mrowienie. Ze stosowania urządzenia biorezenansowego powinny zrezygnować kobiety, które są w ciąży, osoby z wszczepionym rozrusznikiem serca. Powinny unikać go także osoby, które chorują na nowotwory.

Smart – urządzenie do leczenia metodą nienaukową

Leczenie za pomocą biorezonansu nie należy do medycznych. Dlatego mimo braku skutków ubocznych nie zalecamy z rezygnowania z tradycyjnego leczenia. Także nie zalecamy z rezygnowania z terapii zaleconej przez lekarza.

Czy wyróżnia się Smart urządzenie do biorezonansu?

Smart ma zainstalowane licencjonowane oprogramowanie Microsoft WinCE 6.0. Umożliwia odtworzenie sygnałów o określonej charakterystyce i żądanym czasie trwania. Urządzenie zawiera wiele różnych funkcji, dzięki temu ma szeroki zakres zastosowania. Może działać z baterii oraz zasilania sieciowego. Wykorzystuje częstotliwości m.in. Consolidated + Annotated + Frequency + List (CAFL) i Volla, Schmidta, Morrela oraz Rife'a - MOR (Mortal Oscillator Rate). Praca z urządzeniem jest łatwa i nie wymaga dodatkowych urządzeń. Smart jest podobny kształtem i rozmiarem do smartfona.

Smart jest urządzeniem, które jest cenione wśród osób korzystających z metod medycyny alternatywnej. Badanie nim oraz leczenie za jego pomocą może być przeprowadzane nawet u małych dzieci. Pomaga w wykryciu wielu schorzeń, na które tradycyjna medycyna nie zawsze ma rozwiązania.

W tym artykule przeczytasz o urządzeniu do biorezonansu, urządzenie biorezonasowe, smart ale też na temat terapia biorezonansowa

2022-11-07