Smart najskuteczniejszy sprzęt do biorezonansu

Smart jest urządzeniem, które służy do przeprowadzania biorezonansu. Zawiera generator sygnałów modulowanych aplitudowo. Przeznaczony jest do modulacji o częstotliwości w zakresie od 0,01 do 500000.00 Hz, czasie trwania od 1,00 do 86400,00 sekund. Dlaczego warto zdecydować się na nie? I do czego służy? Sprawdzamy poniżej.

Smart urządzenie do biorezonansu dlaczego warto korzystać z niego?

Głównym sposobem diagnostyki w tej terapii jest mierzenie aktywności elektromoderalnej. Zgodnie z założeniami terapii, każdy organizm ma swoje specyficzne drgania. Różnią się one od wibracji, które wytwarza organizm człowieka. Dzięki wykryciu różnicy w wibracjach, można zdiagnozować najróżniejsze choroby oraz ustalić przyczynę dolegliwości. Przeprowadzenie badania pozwala na ustalenie wielu czynników:

  1. stanu zdrowia,
  2. poziomu hormonów,
  3. obecności pasożytów,
  4. alergii.

Podczas wykorzystywania do przeprowadzania zabiegów Smart jest urządzeniem, które pomaga w leczeniu uzależnienia alkoholowego. Wspomaga także podczas pozbywania się nałogu tytoniowego.

Smart najskuteczniejszy sprzęt do biorezonansu

Czy badanie urządzeniem biorezonasowym ma skutki uboczne?

Terapia biorezonansem jest nieinwazyjna, dlatego nie daje skutków ubocznych. Podczas korzystania z urządzenia, pacjent siedzi i trzyma zakończenia aparatury metalowej. W tym samym czasie osoba przeprowadzająca badanie nim, zmienia natężenie fal elektromagnetycznych. Dostosowuje ich częstotliwość do organizmu. Dzięki temu może zdiagnozować rozmaite choroby. Badanie za pomocą urządzenia może trwać nawet do 2 godzin, natomiast leczenie aż do kilku miesięcy. Podczas emitowania wibracji elektromagnetycznych pacjent odczuwa mrowienie. Ze stosowania urządzenia biorezenansowego powinny zrezygnować kobiety, które są w ciąży, osoby z wszczepionym rozrusznikiem serca. Powinny unikać go także osoby, które chorują na nowotwory.

Smart – urządzenie do leczenia metodą nienaukową

Leczenie za pomocą biorezonansu nie należy do medycznych. Dlatego mimo braku skutków ubocznych nie zalecamy z rezygnowania z tradycyjnego leczenia. Także nie zalecamy z rezygnowania z terapii zaleconej przez lekarza.

Czy wyróżnia się Smart urządzenie do biorezonansu?

Smart ma zainstalowane licencjonowane oprogramowanie Microsoft WinCE 6.0. Umożliwia odtworzenie sygnałów o określonej charakterystyce i żądanym czasie trwania. Urządzenie zawiera wiele różnych funkcji, dzięki temu ma szeroki zakres zastosowania. Może działać z baterii oraz zasilania sieciowego. Wykorzystuje częstotliwości m.in. Consolidated + Annotated + Frequency + List (CAFL) i Volla, Schmidta, Morrela oraz Rife'a - MOR (Mortal Oscillator Rate). Praca z urządzeniem jest łatwa i nie wymaga dodatkowych urządzeń. Smart jest podobny kształtem i rozmiarem do smartfona.

Smart jest urządzeniem, które jest cenione wśród osób korzystających z metod medycyny alternatywnej. Badanie nim oraz leczenie za jego pomocą może być przeprowadzane nawet u małych dzieci. Pomaga w wykryciu wielu schorzeń, na które tradycyjna medycyna nie zawsze ma rozwiązania.

W tym artykule przeczytasz o urządzeniu do biorezonansu, urządzenie biorezonasowe, smart ale też na temat terapia biorezonansowa

2022-01-26