30-611 Kraków, ul. Malwowa 10a

Odczulanie

Alergia jest naturalną reakcją obronną organizmu człowieka na neutralne czynniki środowiskowe i produkty żywieniowe. Podczas gdy do organizmu trafia taki czynnik automatycznie uruchamiają się mechanizmy obrony immunologicznej i organizm zaczyna aktywnie walczyć z bodźcem. W konsekwencji powoduje to powstanie reakcji alergicznych takich jak katar, łzawienie oczu, czy reakcje skórne.

Reakcje alergiczne mogą powodować również kosmetyki, produkty spożywcze, czy obciążenia organizmu (toksyny, grzyby).
Za pomocą metody EAV dr  Volla, oraz metody Vegatest dr Schimmela jesteśmy w stanie odtestować ponad 1000 alergenów w tym między innymi alergen kurzu, pyłków roślin, sierści zwierząt, a także alergeny wywołujące uczulenia pokarmowe.

Zastosowanie terapii biorezonansowej BRT oraz informoterapii (wykorzystanie informacji znajdujących się w organizmie człowieka do formowania tzw. wewnętrznych środków leczniczych) pozwala skutecznie wyeliminować przyczyny alergii a nie jej skutki.

2017-06-14

Umów się na wizytę

Wypełnij formularz lub zadzwoń. Rejestracja: 731 740 520,
tel. komórkowy: . Przesłany formularz stanowi podstawę do kontaktu z Państwem w celu potwierdzenia wizyty.

!
Wyrażam zgodę na umieszczenie i przetwarzanie moich danych osobowych w bazie danych firmy Vitanea-Centrum Biorezonansu sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie , ul. św. Filipa 23/4 , na podstawie przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Pełna infomracja na stronie Polityka prywatności