30-611 Kraków, ul. Malwowa 10a

Uzależnienia

Przy leczeniu uzależnień, a w szczególności uzależnienia od alkoholu oraz od palenia tytoniu wykorzystujemy dwie niezależne metody.

Pierwsza stosowana przez nas metoda to wykorzystanie tradycyjnej akupunktury do pozbycia się w/w uzależnień. Terapia akupunkturowa składa się z trzech zabiegów, z których pierwszy trwa około 2 godziny a następne około 1 godzinę każdy.

Druga metodą stosowaną w naszym gabinecie to wykorzystanie informoterapii, za pomocą której tworzymy preparaty pomagające pozbyć się uzależnień. Celem zagwarantowania dużej skuteczności tej metody niezbędne jest odpowiednie przygotowanie pacjenta przed rozpoczęciem terapii.

Metoda inforoterapeutyczna leczenia uzależnień jest bezbolesna i bezinwazyjna.

2017-06-14

Umów się na wizytę

Wypełnij formularz lub zadzwoń. Rejestracja: 731 740 520,
tel. komórkowy: . Przesłany formularz stanowi podstawę do kontaktu z Państwem w celu potwierdzenia wizyty.

!
Wyrażam zgodę na umieszczenie i przetwarzanie moich danych osobowych w bazie danych firmy Vitanea-Centrum Biorezonansu sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie , ul. św. Filipa 23/4 , na podstawie przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Pełna infomracja na stronie Polityka prywatności