30-611 Kraków, ul. Malwowa 10a

Przygotowanie do badania

UWAGA
Absolutnym przeciwwskazaniem do przeprowadzenia diagnostyki organizmu każdą z metod przez nas stosowanych jest rozrusznik serca oraz ciąża u kobiet.
W przypadku epilepsji (padaczki) oraz choroby nowotworowej przeprowadzenie badania będzie zależało od decyzji osoby robiącej badania.

Aby uzyskać maksymalnie wiarygodne wyniki badania należy na 2 godziny przed nim nie spożywać produktów pobudzających takich jak np kawa , herbata , napoje energetyczne , czekolada itp.
Jest również wskazane aby w miarę możliwości na około 10 dni przed badaniem na obecność patogenów spożywać sorbenty takie jak np glinka kaolinowa , siemię lniane mielone , preparat z glinki kaolinowej Enterosgel lub inne.
Jest to istotne dla dokładności badań , ponieważ oczyszczając organizm z toksyn po patogenach zmniejszamy zakłócenia odczytu (tzw. szum informacyjny). Toksyny krążące w organizmie mogą dawać czasem odczyt podobny do np wirusa , bakterii itd.

2017-09-15

Umów się na wizytę

Wypełnij formularz lub zadzwoń. Rejestracja: 731 740 520,
tel. komórkowy: . Przesłany formularz stanowi podstawę do kontaktu z Państwem w celu potwierdzenia wizyty.

!
Wyrażam zgodę na umieszczenie i przetwarzanie moich danych osobowych w bazie danych firmy Vitanea-Centrum Biorezonansu sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie , ul. św. Filipa 23/4 , na podstawie przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Pełna infomracja na stronie Polityka prywatności