30-611 Kraków, ul. Malwowa 10a

Opinia Pani Barbary o urządzeniu Smart

SMART-to niewielkie urządzenie do domowego biorezonansu, które przywraca zdrowie usuwa pasożyty, grzyby wirusy, bakterie lecz sprawdza się świetnie w kosmetyce. Sama jestem na to dowodem.

Kiedyś miałam duże problemy zdrowotne lekarze rozkładali ręce nie wiedzieli co mi jest moje wyniki były przeważnie w normie a ja czułam się fatalnie byłam osłabiona czułam dziwny wewnętrzny niepokój.

Po badaniu w gabinecie Vitanea przez przemiłego pana doktora z Ukrainy Dmytro Sydorchuka okazało się że mam całą kolekcję pasożytów grzybów, wirusów i to one są odpowiedzialne za moje złe samopoczucie. Zaryzykowałam zakup biorezonansu i to był strzał w dziesiątkę!

Dzisiaj czuję się świetnie można powiedzieć nie rozstaję się z moim urządzeniem używam go codziennie zastępuje mi kosmetyczkę ponieważ rozświetla cere wygładza zmarszczki poprawił mi się stan włosów i paznokci .Z czystym sumieniem mogę powiedzieć że warto mieć takie urządzenie w domu 

Pozdrawiam Basia

2017-06-14

Umów się na wizytę

Wypełnij formularz lub zadzwoń. Rejestracja: 731 740 520,
tel. komórkowy: . Przesłany formularz stanowi podstawę do kontaktu z Państwem w celu potwierdzenia wizyty.

!
Wyrażam zgodę na umieszczenie i przetwarzanie moich danych osobowych w bazie danych firmy Vitanea-Centrum Biorezonansu sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie , ul. św. Filipa 23/4 , na podstawie przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Pełna infomracja na stronie Polityka prywatności