30-611 Kraków, ul. Malwowa 10a

Opinia Pani Izy K. z Krakowa (34l)

Witam. Mam na imię Iza i do gabinety Vitanea - trafiłam, bowiem tradycyjne formy leczenia nie przyniosły skutków.

Doskwierały mi silne bóle głowy połączone z nudnościami, bólem brzucha ( głównie dotyczyło to przy zmianach pogody), borykałam się z duża nadwagą.

Bardzo często "puchłam" w okolicach pasa, co niestety rzaden z lekarzy do których trafiłam - nie umiał mi pomóc i wyjaśnić przyczyny. Ponadto byłam wykończona psychicznie, zapadałam w depresje, wyłam wykończona fizycznie, byłam "chodzącą bombą zegarową".

Pierwsza wizyta i rozmowa z doświadczoną i przemiłą obsługą gabinetu - dała mi wiele nadziei i szans, że wreszcie coś może się zmienić pozytywnego w moim zdrowiu - a co za tym idzie w życiu.

Badanie wykazało m.innymi - bardzo duże zanieczyszczenie organizmu, toksyny, grzyby, zapalenie wątroby, chlamydie, ureoplasme.

Postanowiłam skorzystać z terapii, w trakcie których - początkowo czułam się zmęczona, dużo spałam - co wcześniej było dużym problemem. Obecnie przeszłam dwie terapie, po których uspokoiły się nerwy, po badaniach kontrolnych - zanieczyszczynie organizmu jest na normalnym poziomie, a co najważniejsze bez diet i wyrzeczeń - w przeciągu miesiąca schudłam 10kg - co jeszcze bardziej spowodował polepszenie mojego stanu psychicznego.

Bardzo polecam terapię osobom - które straciły chęc do życia i wiarę, że mogą być jeszcze zdrowe i pełne sił!!!! :) Dziękuję Vitanea i do zobaczenia na kolejnej terapii.

Pozdrawiam - Iza K. z Krakowa (34l) :)

2017-06-14

Umów się na wizytę

Wypełnij formularz lub zadzwoń. Rejestracja: 731 740 520,
tel. komórkowy: . Przesłany formularz stanowi podstawę do kontaktu z Państwem w celu potwierdzenia wizyty.

!
Wyrażam zgodę na umieszczenie i przetwarzanie moich danych osobowych w bazie danych firmy Vitanea-Centrum Biorezonansu sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie , ul. św. Filipa 23/4 , na podstawie przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Pełna infomracja na stronie Polityka prywatności