30-611 Kraków, ul. Malwowa 10a

Opinia Pani Joanny G. z Wieliczki, wiek 24

Chciałam się podzielić moimi odczuciami odnośnie zastosowanej formy pomocy, która dotyczyła bardzo silnego bólu całej szyi, nieruchomość szyi (postrzał). Obawiałam się, że nic mi nie pomoże gdyż poprzednio jak miałam taki postrzał to żadne tabletki przeciwbólowe, przeciwzapalne nie przyniosły najmniejszej ulgi a tutaj terapia kamertonami o której nie słyszałam miała coś zmienić. Ale wszyscy wiemy że jak się cierpi to próbujemy wszystkiego i dlatego zdecydowałam się spróbować. Sprawa była o tyle pilna bo miałam w dniu następnym egzaminy a o niczym inny nie byłam w stanie myśleć jak o tym bólu.

Pani Iwonka używała różnych technik na których się nie znałam ale ku mojemu zaskoczeniu odczuwałam coraz to większą ulgę. Jak skończyłyśmy spotkanie to ruchomość szyi wzrosła o połowę i tak samo ból zmalał także o połowę. Jak zorientowałam się, że ta terapia jest skuteczna to poprosiłam o powtórzenie zabiegu mając nadzieję, że efekt będzie jeszcze lepszy. W tym samym dniu spotkałyśmy się ponownie ale trochę inaczej był zabieg wykonywany i trwał tez dosyć długo. Na koniec terapii ku mojemu zadowoleniu ruchomość szyi wzrosła do 80% i tak samo ból był znacznie mniejszy. Byłam bardzo zadowolona jak następnego dnia rano obudziłam się i mogłam normalnie funkcjonować. Zadzwoniłam do Pani Iwonki z tą wiadomością bo faktycznie terapia zadziałała wspaniale.

Dołączam ucałowania Joanna G. z Wieliczki,  wiek 24 

2017-06-14

Umów się na wizytę

Wypełnij formularz lub zadzwoń. Rejestracja: 731 740 520,
tel. komórkowy: . Przesłany formularz stanowi podstawę do kontaktu z Państwem w celu potwierdzenia wizyty.

!
Wyrażam zgodę na umieszczenie i przetwarzanie moich danych osobowych w bazie danych firmy Vitanea-Centrum Biorezonansu sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie , ul. św. Filipa 23/4 , na podstawie przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Pełna infomracja na stronie Polityka prywatności