30-611 Kraków, ul. Malwowa 10a

Pani Anita z Krakowa

Witam! W czerwcu zgłosiłam się do gabinetu Vitanea celu zbadania mojego organizmu przez dr Mikołaja Jakimca.

Już przy wejściu przywitała mnie miła obsługa gabinetu, która przeprowadziła ze mną rozmowę wprowadzającą.

Dowiedziałam się na czym polega badanie, które jest bezinwazyjne i czego mogę oczekiwać w trakcie leczenia. Badanie trwało ok. 1 godziny wykazało ono wiele zmian w organizmie - począwszy od choroby reumatycznej, zatok, niedoczynności tarczycy, zapaleniu nerek, wątroby, a skończywszy na procesach łagodno-nowotworowych spraw kobiecych.

Otrzymałam leki homeopatyczne i mogłam skorzystać z terapii biorezonansowej, w celu usunięcia z organizmu toksyn i wirusów. Nie wpadłam w panikę, tylko poddałam się leczeniu . Na początku września odwiedziłam ponownie gabinet w celu skontrolowania stanu zdrowia.

Okazało się, że nastąpiło częściowe oczyszczenie organizmu. Czuję się znacznie lepiej, ustąpiły bóle kolan, zatok, inne parametry również się polepszyły. Wierzę, że dalsze zażywanie leków i kolejna terapia biorezonansowa uwolni mój organizm całkowicie z toksyn i wirusów.

Pozdrawiam - Anita z Krakow

2017-06-14

Umów się na wizytę

Wypełnij formularz lub zadzwoń. Rejestracja: 731 740 520,
tel. komórkowy: . Przesłany formularz stanowi podstawę do kontaktu z Państwem w celu potwierdzenia wizyty.

!
Wyrażam zgodę na umieszczenie i przetwarzanie moich danych osobowych w bazie danych firmy Vitanea-Centrum Biorezonansu sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie , ul. św. Filipa 23/4 , na podstawie przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Pełna infomracja na stronie Polityka prywatności